Choose your product
tukan
reklama

Upozornění!

Vypadá to, že máte aktivovaný AdBlock. Pro správné zobrazení stránek jej prosím deaktivujte.

Rodina produktů systému WinyX

WinyX je komplexní informační systém pro řízení společností, který ve svých modulech provázaně řídí a digitalizují činnosti jednotlivých oblastí podnikového řízení. Jedná se o nadčasový produkt, který se svou funkčností snaží splňovat nejen všechny požadavky kladené na informační systémy při současném stavu vývoje informačních technologií, ale pracuje i s jasnou vizí a připraveností na očekávaný vývoj této dynamicky se rozvíjející oblasti v budoucích letech.

Systém je jako celek navržen především pro využití v technologii terminálového režimu. V principu jde o práci na vzdáleném počítači, kdy se ke klientovi posílají pouze obrazovky aplikace a od klienta se posílají stisky kláves a pohyby myši. Pro vytvoření terminálového serveru, na kterém pracuje takto více lidí, používáme prověřený software Microsoft Terminal Services. V rutinním provozu největší aplikace obsluhuje 250 terminálů.

facebook
reference

Mezi naše největší a nejvěrnější zákazníky patří:

…a další

rss
info@bclogia.cz
+420 543 215 523
kmen
koruna

Copyright © 1990 - 2019 BC LOGIA, a.s., všechna práva vyhrazena.   |   Design: © 2011 ekipa grafik s.r.o.   |   © 2011 comm4u.eu