Popis novinek a změn pro: Verze 10

Ve verzi 10 jsme pro Vás připravili novinky a změny v kolekcích Envi a Fin. Změny a novinky, zapracované v kolekcích Envi a Fin, jsou k dispozici také pro variantu Lite.

Bližší popis novinek a změn pro každou kolekci si můžete zobrazit po označení produktu v pravé části obrazovky. Detailní popis novinek a změn je k dispozici na vyžádání u správce systému WinyX a můžete o něj požádat na Zákaznickém centru společnosti BC Logia service s.r.o. mailem na zac@bclogia.cz.

Seznamte se s novinkami verzí!

Aktuálně vydáváme verzi 10!

Pro účelné a efektivní využívání informačního systému WinyX pro Vás pra­vi­del­ně připravujeme souhrn informací k zapracovaným novinkám a změnám v ko­lek­cích Envi, Fin a Spec, které vycházejí jak z požadavků uživatelů našeho in­for­mač­ní­ho systému, tak z legislativních změn řešené oblasti pro příslušné ná­rod­ní varianty systému WinyX.


Seznamujte se pravidelně s novinkami verzí!


Pro seznámení s novinkami v kolekcích organizujeme školení uživatelů systému dle přání zákazníků s možností praktického předvedení využití nové nebo změněné části systému.

Novinky a změny průběžně zapracováváme do jednotlivých kolekcí na základě analýz a sběru požadavků, námětů a objednávek prací od uživatelů systému, tzv. ohlasů. Ohlasy souhrnně zpracovává Zákaznické centrum naší společnosti.

Infolinka


Hotline: +420 543 215 523, +420 543 215 526


Využijte možnost registrace na Zákaznickém centru!


Pokud si přejete dostávat aktuální změny v novinkách k verzím do Vaší e-mailové schránky, kontaktujte nás na adrese zac@bclogia.cz.

kmen
koruna